Uued tooted Esietendus Seade Juhuslik MePooleонтакте
Послесвадебный raut Kõned A dog ' s life Great wall Vaieldamatu 4 СуперАлиби Viiskümmend tooni tumedam
pealkiri

Great wall

aasta
riik
aeg
1 tund ja 44 min
vaatamine
peaosades
Pro film

Tegevus fantaasia thriller "Great wall" toimub Keskajal territooriumil Aasias. Ajal aktiivne kauplemine on väike grupp palgasõdureid saadetakse Hiinasse, et saada kätte suitsune püssirohu — nii haruldane ja täiuslik relv, mis on leiutatud Hiinas. Kuid kauge tee on täis ohte, ning pärast rünnakut tundmatud elukad välja kakskümmend inimest ellu vaid William ja Kaup. Nad jõuavad Hiina, kes valitseb Song dynasty, построившая suurt seina riigi kaitse.

Olles vangistuses, William ja Kaup aru, et see ei ole kõige halvim saatus, mis nendega juhtus. Kuid peagi great wall rünnanud neid väga kaval ja chan, kohutav olendid, kellest reisijatel õnnestus tal pääseda. Mõistes tõsidust eelseisva katastroofi, William otsustab liituda hiina sõdurid ja saada kaitset suurt seina, mis eraldab inimesi ja verejanuline koletised, sest pääste inimese elu veelgi olulisem ahned soovide kohta rikastamiseks kulla. © cyaxy.mrbasic.com

Kokku hääletas: 1,830

Vaata online

Räägi sõpradele
Pealkiri
Link
Kommentaarid

Kommenteerimine on see film olemas
registreeritud kasutajad

 • 29 Apr

  meeldis фильмец,isegi väga

 • 28 Apr

  Midagi sellist, lihtsalt eriefektid ilus, amatöör filme

 • 28 Apr

  Nagu mina, nii et film on suurepärane! See oli vaatemänguline! Isegi lihtne, kuid see on kuhu natuke palju! :wink: Huvitav oli jälgida Hiina ja neid kaitsev hooned!

 • 28 Apr

  FILM TULI :sup: on ere ja dünaamiline. Mul üks kord, kuid näitlejate mäng, eriefektid, lugu on top tasandil. Kui sa oled fänn fantaasia, siis VAATA ÜHESELT :idea: :arrow: :?:

 • 27 Apr

  Muinasjutt-сказкой... meeletu... asjata pikkust, selleks kulunud aega, 5, 10

 • 27 Apr

  Hea fantaasia ilma пошлых stseene ja фееричных отрубаний jäsemete ja spray кровищи. 10 punkti. Damon vananeb(

 • 26 Apr

  :sup: suurepärane muinasjutt uues formaadis.

 • 26 Apr

  9/10 lugu triviaalne, kuid laskmine, eriefektid, trikke ja värki – шикарны.

 • 26 Apr

  kogemusi on null, vaatasin ja unustasin.....

 • 25 Apr

  Kui mulle film on õnnestunud, kui see on üks legende, miks mitte)) :wink:

 • 25 Apr

  hea lugu,patt panna mis iganes see oli hindamine :sup:

 • 25 Apr

  mulle väga meeldis film, huvitav, põnev, kuid natuke mingi lõpetamata et kas..nagu takerduda tükk elu tegelased ja kõik.

 • 25 Apr

  Vaadates seda teost, nägin mõnda edendamine hiina tööstuse kino. Paljud комментарийариях on juba harjunud, "tasu" see film on kasutu. Ja ma ei nõustu. Esiteks ei maksa unustada, et lavastaja ei ole ameeriklane (kuigi tootmine Hiina-Ameerika) On ida-rahva oma mõtteviisi ja oma arvates kõige lihtsamad asjad, mis me juba ei märka, kuna enamik on juba ammu unustatud sõnu nagu – au, kohustus, väärikust. Kuigi see žanr ja seotud pigem fantaasia kui juurde боевику, see on ja eriefektid ja dünaamika. lugu on üsna loogiline, ja персонажы tal ei ole piiratud võimalused. Finaal film meile kergelt vihjab võimalikule propeaksiyo. Reiting kuidagi ei tahaks комментарийировать, kuna see on subjektiivne arvamus iga. Meeldivat vaatamist neile, kes ei vaadanud, ja осмысленности rohkem need, kes seda juba näinud, ja otsustas jätta negatiivne комментарийарий.

 • 25 Apr

  Kerge reedel röövel. Võib julgelt 1,5 tundi kulutada vaatamine.

 • 24 Apr

  Et tahket esikümnesse teinud oleks, nii on see eest ilusad kostüümid. Ja film ise on nõrk семерочку. Ja Matt kuidagi расстроил. Üldiselt on kord mitmekesisuse fännid fantaasia.

 • 24 Apr

  Film on nii igav, ma kinos magama jäämas kaks korda, eriefektid kohati väga imelik, koletised слизали lihtsalt kõik filmid korraga, kuigi midagi uut tulla. Läksin vaatama puhtalt tõttu Деймона, väga kahetsen :-P

 • 24 Apr

  Ma üldiselt väga armastan fantaasia ja ajaloolisi filme. Siin on nagu see ja see ja teine, aga film on väga halb. Siin on lihtsalt väga. Ma ei saa aru, millistel siis filmi skoor on alla kaheksa. Great wall huvitav teema, tema ümber on palju mida head saab tulla. Kuid siin... Noh kurat temaga, sisalikud... Aga mäng on näitlejad nagu mõned odavad seriaalis. krunt on killustatud, nagu oleks tähtsamaid stseene, mis peaks haiget, sest elu, ja mille ümber on ehitatud lugu, näitab pilguheit ja väga väljendusrikas. Режиссерская töö on vastikult. Kui, nagu ma olen, tavaliselt, siis kaua ei istu ekraan ees, loed комментарийы ja valida millist filmi kulutada oma väärtuslikku aega, siis see film mööda. Parem midagi muud valige. Selle teema Viimane samurai või 13 sõdalane tuhat korda достойнее.

 • 24 Apr

  see on väga ilus ja kvaliteetne fantaasia ja tänu sellele ei pea õppefilmi norima. film on lõbus, värviline, ilus pilt ja Matt nagu alati красавчик)) hetkel noolte rahul) üheselt tasub vaadata)

 • 24 Apr

  :sup: :arrow: Isiklikult mulle meeldis. Soovitan :?:

 • 24 Apr

  Mulle film meeldis! :sup: Soovitan vaadata,непожалеете. :arrow:

 • 24 Apr

  Pädev kin! Hiinlased on tublid

 • 24 Apr

  Tegelikult ilus film. On automaatne mõttes üsna lihtne. Kuid kogu film ei jäta tunne puudust mingi ümberkorraldus. Pealegi, väga halvasti esitatud traagilisi hetki. Ja üldiselt on film ja tegelikult on väärt vaatamist.

 • 24 Apr

  Film on päris kvaliteetne – kuid ainult nii graafika ja muusika. Aga muidu on kõik üsna похо, otsustage ise : esiteks уууу
  mingisugused страшилищя ründavad great wall(jah ? võib nii tõesti oli :-)... ), kuid kust nad tulevad? откудато lennanud ?
  ilmselt on kosmoselaev , mis kandis котастрофу mägedes? muide, kui nad toituvad ? on ju nende ( loomad ) seal hordide ...
  aaa ma siin ütlen teile, kui neil on seal oma linna фермами ja tehased toodavad söömine )))) siis – meil on relv põhineb püssirohu -
  kuid see meid kohaldada ei saa, nii me kasutame mõõgad, kirved ja nooled ... ja meie inimesi sureb rohkem, kuid nii on vaja ...
  siis – me ei ole отпустим – t. see on saladus афигенный tuhandeid aastaid me оберегали tema on see saladus seinad ja keegi meid ei kao kuhugi )))
  me kellelegi ei ütle, sest kui me ütleme siis jumal hoidku keegi otsustab, et meid aidata ja kõik on kadunud – nii et me ise kavatseme kaitsta

 • 23 Apr

  Красивий ja интересний filmi, kuid lugu selline aga näha koos popcorn kätte) 9/10

 • 23 Apr

  Väärt film! :sup:

REGISTREERIMINE SISSEPÄÄS ?
Смотреть фильмы онлайн в отличном качестве HD